Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Shisui Uchiha hogyan szerezte...

Shisui Uchiha hogyan szerezte meg a mangekyou sharinganját?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Erről nincs információ. Feltételezhetően nagy traumaként érte az Uchihák puccskísérlete, tekinte, hogy Shisui a Tűz Akaratát örökölte (Will of Fire).
2015. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a gyors válasz adást! :)

2015. márc. 14. 21:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Megölte az egyik legjobb barátját valószínűleg.
2015. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok. Én a legjobb barátos verziót kétlem, mivel Itachi volt a legjobb barátja, illetve Shisui jelleme kizárja, hogy megölte volna bármelyik hozzá közel álló személyt. A Mangekyou felébresztéséhez ugyan eleinte azt mondták, hogy meg kell ölni a legjobb barátodat, ez csak félig igaz. A felébresztéséhez egy nagy pszichés traumát kell átélni, mint a sima Sharingan esetében, csak a Mangekyounál nagyobb traumára van szükség. Pl. Sasuke esetében a Mangekyou azután ébred fel benne, miután megtudta az igazat Itachiról. Obito/Kakashi esetében pedig amikor Kakashi akaratlanul megölte Rint Obito szeme láttára. Mindkettőjük számára hatalmas trauma volt, így felébredt a Mangekyou. Sok esetben nem volt tisztázott a Mangekyou megszerzési módja.
2015. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagyis ha erős sharingant akarsz ahhoz szörnyű életednek kell legyen..:p
2015. márc. 15. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Amit az első írt az hülyeség. A puccskísérletre sosem került sor, mivel Itachin múlott,h lesz-e belőle vmi vagy sem, és mint tudjuk semmi sem lett belőle, plusz ekkor Shisui már egy jó ideje halott volt.

A másik pedig az,h ő próbálta megakadályozni a puccsot, mivel arra is gondolt,h a genjtusuja hatása alá fogja vonni az egész klánt,h ne forduljanak a falu ellen.

2015. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És nem is ölt meg senkit, mivel ellett mondva,h ő azon kevesek egyike volt,aki nem erőszak útján ébresztette fel a Mangekyou Sharinganját.
2015. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a puccskísérletre soha nem került sor, ám én nem azt mondtam, hogy megtörtént. Talán rosszul fogalmaztam, de a lényeg, hogy Shisui tudott róla, hogy puccsot terveznek az Uchihák, ahogy írtad, meg is akarta akadályozni. Ám a tény, hogy a klánja ilyen tettre készül, nagy trauma volt számára.
2015. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
nem attól, h Itachi szemei lettek neki beültetve?
2015. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itachinak a szemei a haláláig megvoltak. Utána Sasuke kapta meg. Sishui meg már évekkel előtte meghalt.
2015. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!