Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy minden...

Ti hisztek abban, hogy minden okkal történik?

Figyelt kérdés

Pl.: ha iszol egy üdítőt es annak a kupakjaba valami van irva (üzenet) , hogy nem veletlenul azt "kaptad" vagy választottad? Hanem üzenni is akar valamit es azert kaptad ezt?


Vagy hogy valakivel azert szakítasz, hogy utana mással (akar jobb emberrel) ossze gyere?


Azert "találsz ra" emberekre ( pl.: ismeretségi kor), hogy ott valakin akar segíts ( akar csak,hogy meghallgatod) vagy hogy kesobb nagy szerepe lesz az életedben



2015. márc. 15. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:

Nem.

Vagyis, minden okkal történik, de nem mindig céllal.

2015. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LuLu17 válasza:
Ezt én is sokszor kérdezem, de szerintem igen. Mindennek van oka és következménye is, de azt már te irányítod.
2015. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt vallom, hogy még a rossz is azért történik velünk, mert valahol, valamikor fel tudjuk a javunkra használni.
2015. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen.
2015. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!