Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet érdemes...

Milyen fényképezőgépet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nem értek a fényképezőgépekhez, de szeretnék egyet és a nagymamám vesz is nekem ..ezért valami olcsóbbra , de jóra gondolok..mit tudtok ajánlani?

2015. márc. 15. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ártana tisztázni, mi neked az olcsó: 5000, 50000, 150000?


Új érdekel vagy használt is számításba jöhet?


Komolyabban akarsz foglalkozni a dologgal, van kedved, időd energiád tanulni a fényképezést, vagy csak arra kell, hogy kirándulást, családi eseményeket, bulikat megörökíts saját magadnak, családnak (automata üzemmódban, a gépre bízva a helyes beállításokat)?

2015. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kodak AZ251 ! közép kategóriás, nekem ~15 éve van,(akkor 125 ezer) de nagyon +vagyok elégedve. ~20 ezerért apro, vatera... stb lehet venni!
2015. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bemész a MediaMarktba, és nagyanyáddal megveteted a legolcsóbb Panasonic kompaktot. Annál drágábbat nem érdemes venned, mert úgysem használnád ki a profi funkciókat - ugyanis azokhoz már érteni kell, te meg nem értesz hozzá, ha itt kérsz tanácsot, hogy milyen gépet vegyél.

A Panasonic kompaktokban meg már a belépő modellekben is van valódi, optikai rezgéscsillapító.


Régi, 15 éves szrokat meg ne vegyél, mert a technika már rég túlhaladta őket. Nekem is van egy 10+ éves Panasonic szuperzoomom, ami akkor nagy durranás volt, de ma már a telefonom sokkal jobb minőségű képeket csinál annál. Hiába jó az optikája, az érzékelőlapkák nagyot fejlődtek azóta.

2015. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!