Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nem postázzák ki a...

Tényleg nem postázzák ki a személyi igazolványom?

Figyelt kérdés
Ma voltam az okmányirodában, és az ügyintéző kért telefonszámot, azt mondta küldenek egy SMS-t, ha elkészült és be kell mennem érte. Ez valami új dolog, vagy az ügyintéző mondta rosszul? (ahogy láttam épp betanították)
2015. márc. 17. 14:57
 1/6 anonim válasza:
Nem uj, en ugy tudom hogy ez eddig is igy volt, csak szemelyesen te veheted ki a szemelyi igazolvanyodat!
2015. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az első személyit ki küldik én úgy tudom.Viszont ha lejárt és újat csinálnak akkor be kell érte menni .
2015. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bithorlo válasza:
Az elsőt azért küldik ki, mert azt szervezett, csoportos keretek között készítik általánosban. Mivel egyszerre kb 30-40 igazolványt készítenek, így egy ügyintéző, aki mondjuk máskor a pult mögött ül, kiviszi az iskolába. Innentől kezdve már mindenki magának kell, hogy intézze.
2015. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én az első személyimet is annak idején egyedül intéztem.Az általános iskolában magasról szartak rá,hogy van személyid vagy nincs.
2015. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, értem, köszi.
2015. márc. 17. 15:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Tesómnak egyébként kiküldték másodjára is, szóval nem értem hogy van ez. Nekem viszont biztos be kell mennem, utánanéztem.
2015. márc. 17. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!