Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vadászpilótának felvesznek?...

Naro123 kérdése:

Vadászpilótának felvesznek? TÖBBI ALUL

Figyelt kérdés
Meg iskolás vagyok de tudom hogy vadászpilóta akarok lenni.Dadogok (nem veszélyes főleg a barátaimmal kb 2-3 mondatban egyszer) .Tiszta 10. Es vagyok és 3-5 év múlva leteszem a Cambridge c1 v.c2 nyelv vizsgát a matekot és a hozzá kapcsolódó tantárgyakat nagyon értem.

#Vadászpilota
2015. márc. 18. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kerdest a roman hadseregnel tedd fel ugy 15 ev mulva.


A dadogas egyebkent kizaro ok, ha a radioforgalmazas soran dadogsz, meglehetosen sulyos kovetkezmenyei lehetnek.

2015. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nagyon stresszeshelyzetben dadogok sokat.Kijavitanám : ha nem vagyok stresszes 5-6 mondatban egyszer ( néha pedig órákig nem dadogok ) és ha 2 személyes gépben én lennék a pilóta és a társam rádiózna? Vagy már nem használnak 2 személyes gèpeket?
2015. márc. 19. 14:30
 3/5 A kérdező kommentje:
És miért tenném a román hadseregnél? (Magyarországban szeretnék az lenni)
2015. márc. 19. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Abbol gondoltam, hogy romaniaban kene kerdezni, mert idehaza nem tudok rola hogy barhol 10-es osztalyzas lenne az iskolaban.


A dadogas tovabbra is kizaro ok, foleg mivel egy pilotanak meglehetosen stresszes az elete, munka kozben is, tehat te pont a leheto legrosszabbkor dadognal.

2015. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az a baj,hogy pont akkor dadognál amikor nem kellene.

ha lehet kezd valamit vele.utána pedig katona sulik.

2015. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!