Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ausztriában milyen tapasztalat...

Ausztriában milyen tapasztalataitok van mosogató/szobalány/konyhai kisegítő munkakörrel?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt szaktársam nővére szobalány Ausztriában. Esze ágában sincs hazajönni. Ahogy másnak sem, akit ismerek. Én is kimegyek, amint lehet. Ha kell, akkor kukásnak. Még az is jobban él, mint itt sok diplomás. Ezzel mindent elmondtam.
2015. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 11. 19:44
 3/4 anonim válasza:

Én mosogató voltam,és konyhai kisegítő is.

a fizetés itthon szemmel nézve elég jónak számít, de ott Ausztriában bőven a minimálbér alatt van.

A munka az eléggé fárasztó, naponta 12-13 óra, de elég gyakori volt a 14-15 órás munka idő is.A szabad napok ritkák voltak,legtöbbször hetente 7 óra szabad idő volt ,legalábbis ahol én voltam ott így működött . Ráadásul ha étterembe mész dolgozni elég valószínű hogy kínaiba fogsz menni,és ők nem éppen jó munkáltató példaképek.

2015. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én 3 éve dolgozom itt, de alig várom, hogy kész legyen otthon a házunk és hazaköltözzek!
2015. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!