Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan ügyetlenek a...

Miért olyan ügyetlenek a magyar emberek, hogy mindenhez mesterembert hívnak a háztartásukban? Aki úgy átveri őket, hogy szemtől szembe megkárosítja pénzt kér érte aztán lelép.

Figyelt kérdés
Tiszteletem annak aki nem.De rengeteg helyen láttam ezt.Munkát adnak szélhámos alkoholistáknak.Miközben ha gondolkodik egy férfi,ugyanúgy le tudja festeni a falat,szigetelheti purhabbal a nyílászárókat,kicserélheti a karnist,visszakapcsolhatja a levert biztosítékot,összeállíthatja,beszögelheti a polcot,megjavíthatja az ágyat,berendezheti a lakását,stb.Nyílván egy klíma felszereléséhez nem árt egy szakértő a garancia miatt.De miért hívnak szinte mindenhez mestereket?A bajom az,hogy a szüleim révén sajnos rengeteg kárt tettek a mesterek az életem körül.Belefúrtak a bejárati vezetékbe,felszedték a küszöböt,ráverték a vakolatot a holmimra,fölöslegesen kicserélték a karnist,amit aztán vissza kellett tennem a régire.De látom máshol is,kantáros,festékes mester házból ki,házból be.Feleslegesen.Az emberek szerződést se kötnek sokszor,emiatt utat nyitottak egy szélhámos iparnak.Miből gondolják,hogy a tanulatlan szakmunkások egy ilyen lehetőséget nem használnak ki.Nem hazudnak akkora árat a fölösleges munkájukra,ami a pofájukon ki nem fér.A technika korában miért van ezeknek még egyáltalán munkájuk?Volt hogy odaadták az ágyam egy mesternek,2 hónapig nem volt min aludnom,aztán visszaadta széthasználva.A mesterek miatt majd lefagyott a lábam,mikor kiszedték a köszöböt a bejáratom alól.A másik lakásomban is szétvertek mindent.Nyilván elsősorban a szüleim ludasak ebben,meg én hogy hagytam.De ezután nem fogom.A 2 kezemmel mindent megszereltem eddig amire szükségem volt.A mesterek pedig annyit kárt tettek bennem,mint az sztk-ban az orvosok.Nagyon haragszom rájuk.

2015. márc. 22. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A sajat rokonaid altal okozott frusztraciodat ne vetitsd ki mindenki masra. Attol hogy ok mindig a legolcsobb koklert hivtak, meg letezhetnek am jo szakemberek. Kivancsi lennek hogy tudzz falazni, villanyt szerelni, esetleg festeni - de ugy, hogy masnak is tessek. Aztan gazt is te szerelsz? Meg parkettazol is?


Sikertelen, frusztralt ember lehetsz, aki mindig masokat okol a sajat nyomoraert...

2015. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magamnak festettem és a villanyt is frankón megjavítotam.
2015. márc. 22. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Nincs időm falazni,árkot ásni,stb.

2. Nem értek bizonyos dolgokhoz,az pedig,hogy megguglizom és megnézek 2 videót a jutúbon még nem tesz villanyszerelővé és nincs kedvem leégetni az elektromos hálózatot.

3. [link]

4. Fussa!

2015. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen youtube-n,férfi embernek vérébe kéne lennie ennek az egésznek.Ugyanúgy,mint az autóvezetésnek.
2015. márc. 23. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Mekk mester, szemelyesen?


Gondolom a szakmunka szamodra ismeretlen, a szabvanyok, szabalyok csak 'ajanlasok', a jogositvanyodat is vetted, mint az 'szokas'...

2015. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!