Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy vettem egy Renault Thalia tipusú autót. Meg is lett írva az adásvételi szerződés, amit valahogy elkevertek a nevelőszüleim, mivel tőlük vettem a kocsit. Most az autó a saját fiuk nevére került. Az a sejtésem, hogy írtak egy másik adásvételit az ő nevére, az enyémet meg eltüntették. Azóta felhoztak egy 300.000 Ft értékű tartozást, hogy annak a fejében az övék a kocsi. Én utánajártam a dolognak és kiderült, hogy semmiféle tartozás nincs, meg nem is volt egyáltalán. Az autóért 380.000 Ft-ot fizettem + 50.000 Ft-ot adtam nekik kölcsön, ráadásul az eredetiségi vizsgát is én feizettem, viszont egy forintot sem hajlandóak adni se a kocsit. Lehet ez ellen valamit tenni? Van értelme feljelentésnek?

2015. márc. 25. 10:18
 1/4 EgyGyűrű...! válasza:

Ez kocsog. Szivem szerint egy Lugerrel allitanam oket a falhoz.😠😠😜

Ha utana jartal es tudod bizonyitani akkor en feljelentenem.

2015. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van nalad egy peldanya a szerzodesnek, esetleg vannak tanuid, akik tudjak mindezt tanusitani, igen. Minden mas esetben sajnos igy jartal...
2015. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az adásvételit elkeverték, tanuim nincsenek, viszont egy telefonos beszélgetést rögzítettem velük. A felvételből kiderül, hogy meg vettem a kocsit és az is, hogy már átiratták az álitólagos tartozás fejében a fiuk nevére.
2015. márc. 26. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a tudtuk nélkül történt a hangfelvétel, nem használhatod fel. Viszont őrizd meg, és néhány év múlva, amikor öregen és betegen a segítségedet kérik, vedd elő.
2015. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!