Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na most ez hogy is van?

Na most ez hogy is van?

Figyelt kérdés
Ha valaki megszüntette az e-mail címét, mert nyilvánvalóan igen, hiszen visszadobja a levelet amit írni szeretnék az illetőnek... Akkor én mért nem tudok e-mail fiókot nyitni ugyan arra a névre? Amit már az illető "Állítólag" megszüntetett.... Mert ha az illető csak az én e-mail címem tiltotta volna, akkor mikor másik e-mail címről próbálok írni azt nem dobná vissza!

2015. márc. 26. 14:14
 1/2 2xSü ***** válasza:

> nyilvánvalóan igen, hiszen visszadobja a levelet


Ez nem nyilvánvaló. Ha visszadobta a levelet, akkor írta gondolom, hogy miért. Nem csak az email cím megszűnése lehet erre ok. Lehet, hogy a szerver ideiglenesen leállt, félre lett konfigurálva a domain név, vagy megtelt a postaládája, stb…


> Akkor én mért nem tudok e-mail fiókot nyitni ugyan arra a névre? Amit már az illető "Állítólag" megszüntetett


Vannak email szolgáltatók, akik a megszüntetett email címet egy bizonyos ideig – vagy akár véglegesen –, nem engedik újra regisztrálni. Jól teszik. Mondjuk Aladár használ egy email címet. Úgy dönt, hogy megszünteti, a legtöbb ismerősét értesíti is erről. De lehet olyan ismerős, üzleti partner, aki erről nem értesült, vagy megfeledkezett róla, így üzenetet küld az adott címre. Ilyenkor Béla – aki újra regisztrálta Aladár címét – simán megkapja a lehet, hogy érzékeny adatokat. Vagy Aladár használhatta több honlaphoz regisztrációra az email címét. Itt is aggályos, hogy Béla vissza tud ezzel élni.

2015. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 26. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!