Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyermekvédelmi alapellátás ki...

Gyermekvédelmi alapellátás ki mit tud rólla hogy tudnám elkerülni? Hogy lehetne minnél hamarabb kikerülni belőlle?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 14:42
 1/2 anonim válasza:
együttműködsz a családgondozóval (ha már benne vagy), ha nincs fél évig semmi probléma lezárják az esetet.
2015. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Pont ebben a cipőben vagyok. Remélem hamar kikerültél. Nekem 2 hetente el kell járjak az ottani pszichológushoz, szülői konzultáció címszó alatt, mert az iskola adta azt a jelzést, miszerint" nem megfelelő az anya kommunikációja a gyerekkel" na mármost ha otthon úgy beszéleka gyerekeimmel, anya most kimegy mosogatni, ezzel veszélyezetetem a gyerek lelki épségét szerintük... egy kicsit durva. Van ugyanis egy kistesó, aki 3 éves és vel úgy beszélek, hogy anya most ezt és azt csinálja, de ez nem jó! Állítólag a pszichológus szerint, nem veszem figyelembe a fejlődési szükségletét a gyereknek! Úgyhogy én is mielőbb el szeretnék jönni. Nagyon durva. Érzésem szerint országszerte bekeményített a gyerekjólét az utóbbi időben, ami nem is baj, de nehogymár azta családot hurcolják meg ahol minden oké! Orvosi "Normális" papírt is beszereztem, sőt a gyereket is elvittem áterhez, az áter meg kérdi, minek hoztam a gyereket?? Mondom az iskola szerint szorong a gyerek és szerintük azért mert infantilisen kezelem. Az áter meg ráírta a papírra nem szoronga gyerek, mert nem látja szorongónak, a gyerekjólét mégis kijön másodjára. március volt az első 2 hó telt el megint jön/jönnek elbeszélhetésre, marhára örülök. A polgárjog a személyiségi jogoknál tárgyalja, hogy az egyénieségünket szabadon áramoltathatjuk. Nevelési elvek milliók vannak, ha a gyerekem jól van és vidám, a lakásunk rendben van minden körülmény alkalmas és is normális vagyok, akkor miért nem vesznek már ki az alapellátásból? Nem veszik észre azt, hogy azzal lesz szorongó a gyerekem, ha látja rajtam, hogy ideges vagyok, mert a nyakamra jár a családgondondozó? Jó oké, csak másodjára fog kijönni, de engem akkor is nagyon de nagyon zavar. Egyébként én is visszamondtam a védőnői látogatást és akkor is alapellátásba vett a gyerekjólét, rá néhány évre meg a suli miatt most megint visszakerültem alapellátásba, nagyon herótom van már. Kérdésem: Ha van normális papírom, pszichiáter által kiállított a gyerekemnek úgyszintén, miért nem kérhetem hogy zárják le az ügyet és hagyjanak békén minket??? Megalázó ez számomra ez a helyzet, hogy pszichológushoz kell járjak. és ha nem megyek el??? mit tudnak tenni, ha nem járok el pszichológushoz szülői konzultációra???
2017. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!