Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg igénytelen és erkölcst...

Tényleg igénytelen és erkölcstelen dolog ha egy lány szeret meztelenül lenni?

Figyelt kérdés
A barátnőmet a nagymamája neveli, szeret meztelenül lenni otthon. De csak otthon és akkor ha nem látja senki, maximum én. De egyszer a mamája meglátta és leszidta hogy ez igénytelen és erkölcstelen dolog.

2015. márc. 29. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg elég igénytelen és erkölcstelen a meztelen nagymama!
2015. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a nagymamája meztelen
2015. márc. 29. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt talán a nudistákkal beszélje meg.

A személyes véleményem szerint otthon, a négy fal között, mindenki úgy öltözik, vagy nem öltözik, ahogy neki jólesik.

2015. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Hozzám nyugodtan jöhet meztelenkedni, ha otthon gond van belőle.
2015. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem se nem igénytelen, de különösen nem erkölcstelen, ha otthon magában meztelenkedik. Én már elég régóta teszem ezt, de persze szerencsémre már nem egy nagyi mellett.
2015. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, ha valaki otthon szeret meztelenül lenni. Nagyon kellemes és kényelmes.
2015. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a nagymamába túl sok minden helytelen gondolat rakódott le, azért mond ilyeneket, az ősember sem volt erkölcstelen és igénytelen se..


de nehéz a másnak meg felelni, ezért jobb letenni róla

2015. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!