Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Majdnem két hónapja rendeltem...

Majdnem két hónapja rendeltem valamit ebayről, és holnap jár le a határidő ameddig meg kellene jönnie. Többször is rendeltem már, de eddig minden megjött. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Hogy írjam meg neki, vagy egyáltalán hol írjam meg, hogy nem jött meg, és nem akarok negatív feedbacket adni, hanem örülnék ha újraküldené az árút vagy legalább a pénzt vissza.. Egy embertől rendeltem de 2 különbözőt. Ugyan azon a napon. Sejtésem hogy egy csomag volt, de valahol elkeveredett. De azt se tudom h jelen esetben elég e egy levelet írnom az egyik árúhoz,(hiszen mégiscsak egy személynek megy..) vagy mindegyikhez..? segítsetek..:(
2015. márc. 29. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Az estimated shipping-hez (varhato erkezes) mi van irva? Vard meg azt ami oda van irva (vagy datum, vagy napok szama feladastol szamitva). Ha ez megtortent eBayen belul a vasarolt termekeknel van olyan, hogy contact seller es irsz neki, hogy hello, where is my stuff?

Adsz neki 24 orat hogy valaszoljon (vagy akar 48at ha kinaban van es esetleg epp vmi unnepjuk van). Ha nem valaszol vagy nem ugy ahogy szeretned, open case item not received eBayeden belul.

2015. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!