Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert pisiltem be ejjel, mar...

Miert pisiltem be ejjel, mar ketszer meg tortent velem . Mit tegyek 11 eves vagyok es fiu? Es nem akarom hogy megtudjak ithon.

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 19:06
 1/2 anonim válasza:

Én lány vagyok, de meg tudlak érteni, mert velem is sokáig volt ilyen.

Ha anyukád/apukád megtudja, szerintem nem fognak piszkálni miatta, ugyanis ez egy "betegség".

A lényege kb. annyi, hogy az a hormon, ami segít visszatartani nem termelődik nálad olyan gyorsan, vagy akkora mennyiségben, mint kéne.

Egy idő után elmúlik, kinövöd.

Addig sajnos együtt kell élned vele.

Szerintem jobb lenne, ha elmondanád, mintha véletlen tudnák tudnák meg. Nálam ez 9 évig tartott (ezt nevezik pechnek). Bár nagyjából annyi idősen múlt el, mint amennyi te vagy.

Úgyis észreveszik

2015. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A titkolózás nem old meg semmit, főleg, hogy egy elég kellemetlen tünetről van szó. Lehet organikus oka (orvosi) és lehet lelki is, mindenképpen utána kell járni, mi okozza, ha tartósan fenn áll. Beszéld meg a szüleiddel.
2015. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!