Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan sorozatot keresek mint...

Vica1227 kérdése:

Olyan sorozatot keresek mint például a Pretty Little Liars vagy a The 100, de ezeket már mind végignéztem. Hasonló izgalmas, csajos vagy rejtélyes sorozatokat keresek nagyon megköszönném ha írnátok nekem ilyen sorozatokat!?

Figyelt kérdés
Ha valaki még rajtam kívül is nézi ezeket a sorozatokat, akkor szívesen meghallgatnám a véleményét! :)

#sorozat #film #rejtélyes sorozatok
2015. ápr. 2. 18:59
 1/3 anonim válasza:
Nekem egyik kedvencem a Gossip Girl, Született feleségek, 90210 (de a 2008-as)Vámpírnaplók, Szívek szállodája. Amit még hallottam h jó, de nem láttam az a Skins, Carrie naplója. Most kb ennyi jutott eszembe, de ha kell még írok. Meg véleményt is, csak szólj!:)
2015. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenféleképpen utánanézek ezekre a sorozatokra!😊
2015. ápr. 3. 20:30
 3/3 Beus0 válasza:

a Skins-t nem mindenkinek ajánlanám,ahhoz kell stílus hogy tetszen valakinek ( nekem tetszik) de nézz bele!

A Carrie naplója is nagyon jó, Nagy kedvenc a Gossip Girl és a PPL :)

Ami nekem most nagyon bejön az a Shamelles/szégyentelenek/

2015. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!