Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet egy háztartásban...

Mit lehet egy háztartásban hetente átlag 12-15-ször mosni, mosógépet indítani?

Figyelt kérdés
Kérem előre is, hogy aki csak azt akarja válaszolni, hogy mit zavar, meg költözzek el, köszönöm nem ilyen válaszokat várok. Egyszerűen kíváncsi vagyok! Érdekel,mert háromtagú családként, minden nap tiszta ruhát váltva, heti 2-3, max. 4 alkalommal használom a mosógépemet. Már másodjára sikerül olyan társasházba költöznöm, ahol a felettem lakó heti rendszerességgel ilyen gyakran mos. Otthon vagyok kisgyerekkel, ezért tudom és hallom. A korábbi lakásnál a felettem lakónak gyereke született, és naponta 3x indította el a mosógépet, az heti 21 mosás (biztos hogy ő, volt időm megismerni a mosógépe hangját, és mivel a konyhában mosott, nem volt más lakóval szomszédos fala), és minden nap pontosan háromszor mosott!! Így altatta a gyereket? Vagy minden büfi után indította a gépet egy textil pelenka miatt? Ez egészen addig tartott, mikor egy este 11 órai centrifugálás után, megelégeltem a dolgot, és szóltam. Van tapasztalatotok? Egyszerűen érdekel, és ennyi. Itt ennyire későn nem mosnak, átlag este 9-ig befejezi a mosást, bár ez is tud zavaró lenni, de nem megyek fel megkérdezni, inkább megkérdezem a véleményeteket.

2015. ápr. 3. 08:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!