Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a velemenye a kulfold...

Kinek mi a velemenye a kulfoldi eletrol? Szerintetek menekules vagy jozan gondolkozas ha az ember kikoltozik a csaladjaval?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 11:19
 1/1 anonim válasza:
Attól függ, milyen a TI ÉLETETEK, TI kik vagytok. Lehet kaland is - átmeneti tőkegyűjtés - és, igen, menekülés is. Én annyit tudok mondani (de ez az én életem, kérlek, ne vonatkoztasd feltétlen magadra) hogy külföldön élek. Nem azért jöttem ki, mert itt jobb, hanem szerelemből. És kényszerből maradtam (gyerekek). Nem jobb - MÁS. Ja és én most megyek haza. Otthon most nehéz. Máshol másmiatt lesz nehéz. Itt sok "jobb" dolog van, otthon szintén ugyanannyi "jobb". Kicsit konkrétabban: ha szociális lény vagy pl. és szükséged van családra, barátokra, részednek tartod a kultúrád, akkor inkább csak kiküldetésbe menj ki vhová, ahol egy kis tőkét gyűjtesz és inkább otthon átképzéssel, továbbtanulással, esetlegesen jobb (nyugatiasabb) pénzgazdálkodó gondolkodás megtanulásával építs újat! És nincs máshol sem állami nyugdíj például, öngondoskodni kell mindenhol a világon. Ezt szeretettel írom, tehát nem kioktató módban. Remélem, tudtam valamit segíteni.
2015. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!