Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Amerikai / Angliai egyetemi...

Az Amerikai / Angliai egyetemi élet tényleg olyan, mint a filmekben?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen filmekre gondolsz? Az ilyen collegefuckparties.com félékre?
2015. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Angliában tanulok, talán ha az oxfordban tanulnek olyan lenne, de oda sajnos nem kaptam ösztöndíjat😅 nincsen semmi különleges benne, a tanárok kedvesebbek, türelmesek, a termek felszereltebbek, én állítom össze az órarendemet, de mivel van egy szakom ezert a targyaimat nem en hatarozom meg (lasd: ha jogon vagyok nem tanulhatok tori helyett kemiat) de nem egy film és nem megyunk mindennap bulizni, sőt ha magamból indulok ki jo ha havi 1x elmegyek valahova az éjszakára. Az elején sokat jártam, de az angol bulik nagyon drágák és veszélyesek is szoval hamar meguntam😃
2022. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!