Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Normális? van egy barátom aki sírt mert egy gyerek az osztájba hazudott az igazgatónak hogy ő azt mondta neki hogy dagadt meg ilyenek amikor nem is volt igaz. És a gyerek aki sírt azért sírt mert hazudott a másik gyerek. Az normális hogy sírt?

2015. ápr. 5. 21:43  Privát üzenet  

A válaszok
igen

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. ápr. 6. 13:21 Privát üzenet

gondolom igazságtalannak érezte a dolgot. semmi sincs benne. és remélem nem cikizitek emiatt. ilyenkor érdemes belegondolni, te hogy reagálnál ha veled ez történne.

emlékszem egyszer a tanárom azt mondta, hogy ha nem jelentkezik a bűnös az osztályfelelős (én) kap osztályfőnöki megrovást. mivel tejet öntöttek a csapba szünetben, én meg nem láttam, hogy ki volt az. ezzel akarta rávenni a többieket hogy valljanak. nem adott volna amúgy osztályfőnökit igazából, de gyerekként (14 voltam) simán elhittem. :D hát elsírtam magam. :D én normálisnak látom, hogy sírt.

# 2/4Időpont 2015. ápr. 6. 14:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak mondom.. Ez velem történt csak így irtam hogy mások azt hidjék hogy a barátom sírt.

# 3/4Időpont 2015. ápr. 6. 17:29 Privát üzenet
ok. :) továbbra is úgy gondolom semmi gáz nincs vele. mondom átestem hasonló dolgon.

# 4/4Időpont 2015. ápr. 6. 17:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális ha a barátom kórosan elhízott nőket nézeget szabadidejében a neten?
Szálka ment a körmöm alá, most bedagadt az ujjam és nagyon fáj, ez normális, vagy baj van?
Mit jelenthet ez a kettő álmom? Hülyeségnek hangzik, de normális válaszokat légyszi!
Lassan négy hete történt hogy elestem motorral. Térdemen roncsolásos seb keletkezett melyet kitisztitottak majd összevarták. Jelenleg nagyon dagadt ez aggaszt. Érdekelne hogy ez normális vagy nem?
151 cm vagyok hány kg-nak kell lenenm hogy normális alkatom legyen ne legyek túl sovány és ne legyek dagadt se. Szerintetek?
Mért van az, hogy mostmár a duci és túlsúlyos emberek számítanak normálisnak?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!