Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utánvételes csomag feladási...

Utánvételes csomag feladási ára mennyi?

Figyelt kérdés
Van egy csomagom ami nem haaldja meg az 1kg-ot.Érdekelne, hogy ezt mennyiért tudom úgy feladni, hogy utánvételes vagyis én feladom a csomagot és neki fizetni kell xy összeget.Ui: Akinek elküldöm annak mennyit kell rá fizetni így útánvéttel ?

2015. ápr. 7. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyi az utánvét összege. Például 10000 forint alatt más mint 10000 forint felett, sávosan változik. Összességében a leggazdaságtalanabb megoldás az utánvétel, mert a legalacsonyabb díjsávban is 1500-2000 forint lesz a vége a postaköltséggel együtt. És ezt kellene kifizetnie a vevőnek a termék árán felül. Nem éri meg anyagilag.
2015. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvass, okosodj:

[link]

2015. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3000 ft lenne a csomag
2015. ápr. 7. 11:19
 4/7 A kérdező kommentje:
És nekem mennyit kellene fizetni, hogy feladjam a csomagot ?
2015. ápr. 7. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


MPL üzleti csomag 1560 Ft + árufizetés 20 ezerig 500 Ft = 2060 Ft


Tehát 2000 forint alatt nem úszod meg. Úgy a legolcsóbb, ha MPL üzleti csomagként küldöd. Kicsit olcsóbb lehetne, ha bankszámlára kérnéd a postától a beszedett pénzt, de az nyilván nincs neked, hiszen ha lenne, akkor előre utalást kérnél a vevőtől, ami olcsóbban jön ki.

2015. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vatafak ***** válasza:
*utánvétes
2015. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Édes jó istenem.Mindjárt nem küldök semmit.Jöjön akkor a csomagért.Köszönöm ment a zöldség mindenkinek ;)
2015. ápr. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!