Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kaphatnék tartós életlmisz...

Hol kaphatnék tartós életlmiszer segéjt?

Figyelt kérdés
Sajnos nehéz helyzetben élek 18 éves lány vagyok. Nagymamám nevelt születésem óta de a nyugdijából nemtudta fizetni az iskolát. Nagyon nehezen kijövünk a nyugdijából viszont nagy szükségünk lenne tartós élelmiszerre már sok helyre elmentem hátha segít valaki de senki nem mondott biztosat. Lehetőségem van alkalom adtán internetezni sok helyet felkerestem hátha sikerülne de egyenlőre semmi. Kérem valaki segítsen! Hova,vagy kihez fordúljak hogy kapjunk segítséget!? Instant levesek, konzervek.. szükségünk lenne rájuk! A válaszokat előre is köszönöm!

2015. ápr. 7. 12:20
 1/2 anonim válasza:
Menj be a területileg illetékes szociális központba, ott majd megmondják, milyen támogatásra, segélyre vagytok jogosultak. Tartósélelmiszert csak meghatározott időközönként osztanak, az nem egy állandó dolog, de ha ott benne vagytok a rendszerben, akkor valószínűleg a következő alkalommal kapni fogtok.
2015. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ja, és még valami: minden önkormányzatnak biztosítani kell szociális étkeztetést. Ennek ugyan van személyi térítési díja, azaz kell érte fizetni, de messze nem annyit, mintha ti magatok főznétek, illetve eleve a jövedelemből számolják ki, hogy mennyi térítési díjat kell fizetni.

Szóval a szociális étkeztetést mindenképpen kérdezd meg, ha bemész a helyi családsegítőbe (vagy az önkormányzathoz).

2015. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!