Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok és gyerek...

11 éves vagyok és gyerek színész akarok lenni Mit egyek annyi a gond hogy magyarországon élek és nem gazdagok a szüleim szóval nem tudok kimenni külföldre mit tegyek hogy színész lehessek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Látszik hogy 11 éves vagy.

Színitanodába majd iratkozz be.

2015. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt hogy érted hogy látszik hogy 11 éves vagy és nem olyan egy szerű oda bejelentkeznem mert messze ekok minden nagy várostól és amúgy mien lépések vannak ahoz hogy sínész lehessek
2015. ápr. 7. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Első lépésként meg kellene tanulnod helyesen írni, elvégre nem répaegyelés érdekel. Amíg ez nem megy, addig ne is álmodozz színészetről.

Magyarországon is vannak gyerekszínészek, sőt vidéken is. Ez nem lehet akadály.

2015. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy már egy külföldi színésznő telefonszámát is itt kérted. Akkor még csak azt hittem troll vagy.

Amúgy igaza van a másik kommentelőnek, tanulj meg helyesen írni!

2015. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulj meg helyesen írni.

2. Iratkozz be egy tanodába, menj iskolai színjátszókörbe.

3. Ha van a közeledben meghallgatás gyerekszereplőknek (pl. színházi előadáshoz), akkor menj el, aztán lesz, ami lesz.

4. Mindeközben: képezd magad, olvass sokat, legyél művelt, intelligens, tudj helyesen írni és beszélni, legyél nyitott a világra...


Többet tenni nem tudsz tenni, hiszen ez nem olyasmi, hogy te akarod, akkor meg is kapod... Szerencse, tehetség, lehetőség... sok minden kell hozzá.

2015. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!