Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Az Ének Iskolája 3. éjfolyamjára hány gyerek jelentkezett kb? Ezt lehet egyáltalán valahonnan tudni?

2015. ápr. 8. 15:13  Privát üzenet  

A válaszok
kb. 2000

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. máj. 31. 19:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úr isten!

# 2/4Időpont 2015. jún. 3. 21:31 Privát üzenet
Én ezt onnan tudom, mert bejutott az unokatesóm! :)

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. aug. 3. 11:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem! És ő ki volt?

# 4/4Időpont 2015. aug. 3. 21:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A FNAF: Miért vagyis hogyan csúfolta a kisfiú foxit? (sztem aranyos) 2 hogyan tudott kiharapni a fejéből ha még akkor nem is volt bene a gyerek lelke vagy rodhadó hullája? Meg...
11 éves vagyok és gyerek színész akarok lenni Mit egyek annyi a gond hogy magyarországon élek és nem gazdagok a szüleim szóval nem tudok kimenni külföldre mit tegyek hogy színész lehessek?
Normális? van egy barátom aki sírt mert egy gyerek az osztájba hazudott az igazgatónak hogy ő azt mondta neki hogy dagadt meg ilyenek amikor nem is volt igaz. És a gyerek aki...
Keresek egy gumi kigyot, honnan beszerezheto?
Hogy lehet az hogy egy 123 éves gyerek él-hal a Dallas-ért?
Hol találhatnám meg ezt a babát?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!