Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Winx Club...

Kecske $ajt kérdése:

Szerintetek a Winx Club melyik nem kategóriába tartozik? (Lány / Mind a kettő)

Figyelt kérdés
Sokan azt hiszik, hogy ha valaminek lány(ok) a főszereplője/főszereplői, akkor csak lányos lehet, de én kiváncsi vagyok a köz döntésére.

2015. ápr. 10. 14:27
 1/2 jokyman15 válasza:
100%
Nos, ha hírteken kérdeznék azt mondanám, hogy elsősorban lányoknak szól. De mélyebben elkell gondolkozni, mert az első két évad szerintem ugyan úgy a fiúkat is érdekelhette. Már csak azért is mert egy teljes komplex fantasy. És azértr vettem, bele az első két évadot mert ott még megvolt a korosztály akinek szólt. Most viszont nem is tudom hanyadik évadnál belenéz az ember és egyből levágja hogy lányoknak való. Sőt én is ezt mondom, mert szép a 3D-zés meg minden de így elvesztette azt a szép rajzolást amit anno szerintem sokan szerettek. Mindent összegezve: Nem nem csak a lányoknak szól "DE" fiúk csak akkor értékelhetik ha az elejétől nézték és nem csak belepillantottak az utóbbi részekbe.
2015. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én fiú vagyok és nézzem!

Szerintem semilyen műsor sincs megkötve hogy ez most fiús vagy lányos mindenkinek van saját stilusa,tetszése az nézzi aki akarja!:)

2015. aug. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!