Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket nem zavar, ha...

Lányok! Titeket nem zavar, ha a fiúk ilyen hangulatjeleket használnak? (pl :$, <3, ^^, :3)

Figyelt kérdés
Engem annyira taszít. Az lenne a kérdés, hogy csak én vagyok így ezzel? Vagy hogy a fiúknak miért vált szokásává? A :), :(, meg :D még elmegy, de ezek a szívecskék meg pirulós jelek (vagy nem tudom mi ez a jel --> :$. Szerintem borzalom.

2015. ápr. 13. 16:16
 1/6 anonim válasza:

Nem mindenkinek szokása, de tényleg tud irritáló lenni, de ha egy lány csinálja ugyanezt, akkor is egy ideig türhető, de ha megunod, akkor inkább már az egesz beszélgetést hagyod.

és üdvözlet: :3

(bocs ezt a poént le kellett lőni)

2015. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is szörnyű, főleg ez: $

Egyáltalán nem férfias. Én csak ezeket találom elfogadhatónak: :), :(, :D, :P

2015. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

nálam a :P olyan határeset... de tényleg igaz hogy egy idő után lányoknál is idegesítő.

2015. ápr. 13. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem függ a nemtől...:)
2015. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít ha valaki használja ezeket, de én nem fogom
2015. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
engem kizárólag azért idegesít, mert tudom, hogy van tényleges mögöttes tartalma (mármint a saját esetemben)
2015. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!