Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Paypalos előfizetés lemondása...

Paypalos előfizetés lemondása esetén mi a teendő még?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy regisztráltam egy külföldi, kisebb cég weboldalára, amire Paypallal lehetett előfizetni. Nem lehetett egyszeri alkalomra, csak úgy, hogy évente vonják az előfizetési díjat.


Mivel most meg akartam szüntetni az előfizetést, ezt meg is tettem a Paypalon, így a pénzt már nem fogják vonni. A gond csak az, hogy a Paypalon kiírtak valami olyasmit az előfizetés megszüntetésekor, hogy ettől még a köztem és a cég között létrejött megállapodás érvényben marad. A gond csak az, hogy a cég weboldalán semmiféle szerződés nem volt, semmi a témára vonatkozó információ, és előfizetéskor sem jelent meg semmi ilyen, egyből a Paypal oldalára irányítottak.


Próbáltam beszélni velük, de a megadott e-mail-címekre küldött leveleimre nem válaszolnak. Nem tudom, aggódjak-e a dolog miatt, mert nem szeretném ha egy nap valamilyen pénzbeli követeléssel keresnének meg. Előfordulhat ilyen? Bár gondolom nem, mivel csak nem kötelezhetnek arra, hogy ne mondhassak le egy előfizetést, és örökre megmaradjon. :) Kérjek jogi tanácsot valahol (ha igen, hol?), vagy ne foglalkozzak az egésszel?


Előre is köszi a válaszokat!



2015. ápr. 13. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben érdemes a Paypalhez fordulni. ELméletileg a rajtuk keresztül bonyolított minden tranzakcióra jogi garanciát is vállalnak.
2015. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de a Paypal mennyiben tud ebbe beleszólni, ha esetleg a cég rajtam akar valamit követelni? Hiszen ez már nyilván nem a Paypalon keresztül történne.
2015. ápr. 13. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!