Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menyit érhet, menyi pénzt...

Menyit érhet, menyi pénzt lehetne érte kapni?

Figyelt kérdés
tehát van 1 csaj haverom aki 24éves és még szüz,nemnézki rosszul,söt sok pasinak nagyon is bejön (nekem nem ép az esetem) és arra gondoltam hogy talán töbetérne ha eladnám a csajt valami arab sheikh - nek szerintetk menyit lehetne érte kérni,menyit ér meg ma a feketepiacon 1 24éves szüzlány???

#adás #vétel #szüzlányárak
2015. ápr. 13. 21:10
 1/4 antrax93 válasza:
Ge-cci én ezen besz@rtam xDD
2015. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerencsétek akkor pénzt biztosan nem annyit, ami megéri a börtönt ami a kerítés és tiltott kéjelgés miatt jár :)
2016. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez függ attól, hogy a Keleti pályaudvaron akarod-e áruba bocsájtani, ez esetben 50E-500E Ft körüli összeg. Ha az öltönyös maffiánál próbálkozol illetve neten kerítesz egy olaj sejket vagy valami lottónyertest ez esetben határ a csillagos ég. Ne siesd el! De ne is hagyd h addig -ingyen- megb@sszák. Nézz utána körültekintően és remélhetőleg 5 millió forintot is kaphatsz. Sajnos nekem nincs pénzem. De másodiknak beszállnék utána.
2016. ápr. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Barom....
2016. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!