Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen össze...

Mit tegyek? Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Van egy barátom már 2 éve. Az elején nagyon szerettem, de az utóbbi időben minden megváltozott. Tavaly nyáron csinált egy olyan dolgot ami bennem mély nyomot hagyott. Lerombolta az önbizalmamat evvel a cselekedetével. Ezután csókolóztam egy másik sráccal. Majd a barátom folyamatosan hívogatott/hívogat, szinte senkivel nem mehettem/mehetek sehova mert mindig vita lett/van belőle. Én nagyon ragaszkodom hozzá meg szeretem is, és ő is engem. De nagyon utálom hogy mindig vitatkozunk. Ha nekem van valami problémám a kapcsolatban akkor egy szavam nem lehet mert ő rögtön elkezd vitázni, hisztizni. Szinte soha nem megyünk sehova, csak otthon ülünk. Egyszer szakítottam is vele. Eközben jött egy másik srác is aki próbálkozik nálam. Nagyon megkedveltem. Csókolóztunk. Viszont én összejöttem újra a barátommal. Aztán van még egy fiú akivel nagyon jóba lettünk. Próbált nekem mindenben segíteni. Sok helyre elvitt. Mindig mondta hogy mennyire szeret velem lenni és hogy rajtam kívül csak egy lány fogta meg őt ennyire. A legjobb barátom lett. Viszont nemrég bevallotta hogy belém szeretett, de hogyha továbbra is így folytatom az életemet nem marad mellettem, mert szerinte ez nem az a lány akit megszeretett. Én csak barátként tekintek/tekintettem rá. Rettentően hiányzik hogy nincs mellettem. Teljesen összeomlottam és össze vagyok zavarodva. Nem tudom mit kellene tennem. Nem értem miért hagyott itt a rosszba.

2015. ápr. 16. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát most már én is.
2015. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!