Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen motort ajanlanatok egy...

Milyen motort ajanlanatok egy kezdo 15 eves lanynak?

Figyelt kérdés

hasznaltan szeretnek venni 110.000Ft alatt.

egyik baratom tanit motorozni de nem tudom milyen motor lenne nekem a megfelelo. Eloszor pitbike-ra gondoltam de most mar nem tudom


2015. ápr. 16. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

példáúl egy ilyen: [link]


mondjuk ez kicsit többe kerül

2015. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Foldesutra szeretnek vele menni
2015. ápr. 18. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
azt nem írtad hogy földúton akarsz motorozni. Akkor valami enduro-t ami 50 ccm-es
2015. ápr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja tényleg, azt kihagytam. köszönöm :)
2015. ápr. 21. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
azt én is kihagytam hogy 110 000 ft alatt csak olyat tudsz venni amire a másik 100 000 ft-ot rákell költeni, szóval vagy veszel egy normál állapotban lévőt drágábban, vagy egy roncsot és felújítod/ felújíttatod. Én személy szerint mindig "roncsot" szoktam venni és én újítom fel, mert értek a motorokhoz és mert akkor tudom hogy mit teszek bele és meddig fog menni, ellenben aki eladja az mondhat bármit hogy milyen drága alkatrész van benne, mennyit ment azóta, hogyan használta stb.
2015. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!