Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordulhat hogy egy embernek...

Előfordulhat hogy egy embernek az egyik keze észrevehetően izmosab mint a másik?

Figyelt kérdés
Ez mitöl fordulhat elő és mit lehet elene tenni?
2008. aug. 27. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, ha az egyik kezét jóval többet használja. Az én jobb kezem is izmosabb, mint a bal. Ha megfeszítem észre lehet venni. Erősíteni kell a másikat, és akkor közel egyforma lehet.
2008. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal kezem izmosabb, mert azt jóval többször használom, mint a jobbat. Emelj súlyt, de csak azzal a kezeddel, ami nem olyan izmos és akkor talán kiegyenlítődik.
2008. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

velem is ez van,én sokáig versenyszerűen ping-pongoztam(balkezes vagyok),és vigyáztam rá,így ha valamit kellett akkor azt a jobb kezemmel emeltem,ami izmosabb lett..

2008. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze nekem is erősebb sőt vastagabb a jobb kezem főleg a csuklóm mert azzal dolgozok. Tornáztatsd a másikat is szerintem, erősítsd. De nem hinném hogy van valaki akinek tök egyforma lenne a két oldalon bármilye is.
2008. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!