Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon lehet ilyet?

Facebookon lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Facebookon egy ismerősöm megosztotta a profilképemet és írt hozzá valami szöveget és meg is jelölt rajta. Nem tudom lehetséges-e de lehet olyat valami módon h nem csak h eltávolítom a megjelölést de ne is lássa senkise vagy azt én nem tudom beállítani mert ő osztotta meg?

2015. ápr. 19. 14:02
 1/2 anonim válasza:
le tudod tiltani a jelöléseket a beállításoknál. van egy ilyen kis ikon fenn ott rámész a beállításokra és ott van h idővonal és megjelölés v valami ilyesmi, nem tudom nekem angol a facebookom, és ott van a harmadik szekció ahol a taggeléseket lehet beállítani, ott az elsőnél beáálítod hogy "csak te". azt tudtommal nem lehet beállítani hogy ne lehessen megosztani vagy hozzájutni a fényképeidhez. ha csak arról a képről akarod leszedni a tag ot akkor rámész a posztra ott van egy beállítások és eltávolítod a mgjelölést.:) remélem tudtam segíteni.
2015. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt tudom h h kell eltávolítani a megjelölést csak attól h eltávolítom attól még neki az ismerősei még látják a képet is amit megosztott illetve a szöveget amit írt hozzá. és én azt az egész posztot nem szeretném h továbbra is lássák
2015. ápr. 19. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!