Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet belekezdeni...

Hogyan lehet belekezdeni aztán haladni ithonilag ebbe a tánc stílusba?

Figyelt kérdés

Mert semmi lehetőség arra hogy tánc tanárhoz meg ilyesmik hez járjak mert ahol van az is legközelebb 70-80KM-re van.

És egyébként is itthonilag szeretném mert csak itt van időm rá.De ez pontosan milyen stílus is.És mi lehet az alapja.Úgy értem hogy hogyan lehet úgy mozgatni a testet hogy szinte teljesen szakadozva mozog?

Jól jönne egy kis HELP mert már ott tartok hogy annyira meg akarom tanulni lassan az agyamra meg imádom de nem tom a logikáját vagy ijesmi.Lehetne értelmes választ?



2015. ápr. 19. 14:50
 1/2 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 19. 14:51
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én talán tudok neked segíteni:) 11 éve táncolok! Elég komoly hiphop tánc suliba vagyok jelenleg:) Amit te megszeretnél tanulni az hasonlít a Popping & Locking stílushoz, ami nem nehéz, csak rá kell érezni ( elsőre nekem se ment, nem adtam fel, gyakoroltam és már elég jól tudom) tehát először is tanuld meg a hullámzást a karoddal, testeddel. Ha az megvan utána próbáld tördelni a hullámokat ahogy neked tetszik! De egyébként sok tanító videó is van fent a youtube-on, nekem mikor van időm akkor onnan is tanulgatok koreokat:) Remélem tudtam segíteni:) és sok sikert neked! Csak bízz magadban!:)


Egy 16 éves gimnazista lány voltam:)

2015. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!