Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nemvárt előtt 2 nappal...

Gidófalvi kérdése:

A nemvárt előtt 2 nappal mindjart megjön érzés utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Már egy hete kb.szurkálást érzek a bal petefészkemben,es ma reggel arra ébredtem,hogy görcsöl erősen a hasam,pedig csak holnapután kellene megjöjjön.Nagyon szeretnék kisbabát. Ja ès mindig napra pontosan szokott megjönni.

2015. ápr. 20. 07:31
 1/2 anonim válasza:
Ezt még így nem lehet megmondani pontosan szerintem várd meg hogy meg e jön utána pedig tesztelj ha nem jön meg. Nekem mondjuk már nem várt előtt 2 nappal pozi volt a tesztem de mindenkinél máshogy van ez :) Én valahogy éreztem azt hogy nem fog megjönni és úgy is lett :)
2015. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy kiirtam par orara ra jott egy par csepp barna vercsepp,de nem sok,ez mit jelenthet es enyhen meg mindig gorcsol a hasam.
2015. ápr. 20. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!