Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki, hogy 17...

Szerintetek az ciki, hogy 17 éves vagyok, még nem volt pasim és még nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. De ha gondolod, segíthetek rajta.
2015. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Sőt. Éppen ellenkezőleg. Legalább nem olyan vagy hogy gyorsan csupán a divat és a korszellem kedvéért 13 évesen már elveszíted a szüzességed.
2015. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

17:23 A nagylelkű felajánlásod visszautasítva,azért kösz,h megosztottad véleményed.

17:24 Igazán jóleső szavak, sokszor kétségem van emiatt,de még soha nem voltam szerelmes és én azt szerelemből szeretném :)

2015. ápr. 20. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, bár én a 33 évemmel már cikinek tartom, de ugye a sors ellen nehéz tenni. Minden felfogás kérdése, ha úgy fogja fel vki, hogy "mások" már ilyenkor csókolóztak stb akkor cikinek tűnik, de ha úgy fogja fel, hogy másoknak sikerült már, nekem és hasonlóknak nem, ez talán nem véletlen. Lehet jobb és több a kevesebb és a valódi szerelem, mint az egyéjszakás és laza kapcsolat
2015. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

pff

én 26 vagyok még nem volt csajom és nem is csókolóztam..

de kitérdekel ... ?!

ettől még nem vagyok se jobb se rosszabb senkinél, csak szimplán utálom az embereket :D

2015. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igyekszem nem úgy felfogni,hogy ciki csak néha a társadalom ingatja meg a bizalmam :)
2015. ápr. 20. 17:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem utálom az embereket, csak olyan fiúra vágyok akiben megbízhatok meg ilyenek és szeretem :)
2015. ápr. 20. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy akkor nem ciki hogy nem volt pasid
2015. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fiú vagyok....
2015. ápr. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!