Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltávolítani a...

Hogyan tudom eltávolítani a Silverlight-ot?

Figyelt kérdés
RTL Most-on szeretnék műsorokat visszanézni, de azt írja, hogy nem a legfrissebb verzió van a gépemen, telepíteni szükséges. Mikor azonban telepíteni próbálom, azt írja, a telepítés nem lehetséges, mert már telepítve van. Megnéztem a súgóban, hogyan lehet eltávolítani, de sem Silverlight, sem az oldalon említett néven nincs program a listában, hogy el tudjam távolítani. (Vezérlőpult-Programok-Programok eltávolítása).

2015. ápr. 21. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress rá arra a progira hogy Revo Uninstaller, az érföldekkel jobb mint amit a vezérlőpult tud, és ingyen letölthető.
2015. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hívj el egy olcsó számitógép szerelőt és ő megoldja.

Nekem is ez volt a probléma és elhívtuk az egyik ilyen ismerősünket valamit frissitett valamit telepített és kb. negyed óra alatt kész lett.

Jó szórakozást a műsorokhoz, Rtl is the best forever :)

Üdv.

2015. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!