Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti örülnétek neki vagy inkább...

Ti örülnétek neki vagy inkább kínosnak éreznétek?

Figyelt kérdés
Egy fiú akivel nem rég üzenetezünk,ismerkedünk töltött a mobilomra pénzt.Mivel én mondtam,hogy nem tudok dogozok és lefogyóba volt a pénz a mobilomon.És ő tett elég sok összeget rá.
2015. ápr. 22. 12:37
 1/5 anonim válasza:

Megköszönném neki, mert visszavonni úgy sem tudod. :)

De figyelmeztetném, hogy legközelebb ne tegyen ilyet.

2015. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dugna
2015. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lesz a kínos amit kérni fog a pénzéért.
2015. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2xSü ***** válasza:

Mikor tesz – általában – ilyet egy fiú. A legtöbb esetben annak a reményében, hogy ez a pénzbeli veszteség majd kompenzálódni fog valamiben. Valamiben, ami neki hasznos, neki éri meg. Félreértés ne essék, lehet, hogy nem tudatos ez, nem szándékoltan akarja elérni, hogy az adósa légy, így bizonyos követelményeket állítson veled szemben, de tudat alatt lehet ilyen célzata.


Pl. azért jó ez neki, hogy ezáltal jobb színben tűnjön fel, bevágódjon nálad. Ez a jobbik eset. Vagy hogy konkrétan fogalmazzon meg irányodban követelést. Ez a rosszabb eset. Persze lehet, hogy a fiúnak különösebben nincs semmiféle szándéka a dologgal, annyi pénze van, hogy számára ez tényleg említésre se méltó semmiség, és már el is felejtette. De ennek azért általában kisebb a valószínűsége.


Én tisztáznám a sráccal, hogy az, hogy mennyire szimpatikus neked, vagy mennyire hozol érte *önként* áldozatokat, az nem annak a függvénye, hogy ő mit ad. A szimpátiát, vonzalmat, meg úgy általában semmit nem lehet ilyen módon pénzért megvásárolni, ha azt te nem önként, saját akaratból kérted. (Megint más, hogy ha te kéred, hogy töltse fel az egyenleged, és ezért ígérsz neki valamit.)


Ettől persze lehet a srác neked szimpatikus, mint írtam, lehet, hogy tudatosan nem akar ezzel sarokba szorítani, viszonozhatod is a kedvességét, de ne abból a megfontolásból, hogy az adósa vagy, hanem mert önként megtennéd, akkor is, ha történetesen egy fillért nem kaptál volna tőle.

2015. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves,de nem önzetlen gesztus. Egy kis puncit akar.
2015. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!