Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit is tegyke most? Mit lenne...

Mit is tegyke most? Mit lenne jó tegyek akkor, hogy ha van már nagyon régóta egy barátnőm, kb 9 éve. Általában róla beszélegettünk, mert én szeretek meghallgatni, véleményt-tanácsod adni-ha kérik, magamról nemnagyon beszélek, nincs is mit nagyon.

Figyelt kérdés
Nos,ennek a barátnőmnek most lett egy párja. A fiúról is, na meg előtte pláne, hetente olyan 4x beszélgettünk ( telón). Most meg az történt, hogy kérdeztem őt sms-ben egy olyan dologról ami nehéz nekem ( vagyis magamról írtam neki és nem róla), es nem válaszol. Az sms-t többször átküldtem, egy hét eltéréssel neki, hátha nem kapta meg, de azóta se írt vissza és nem is keresett. Szerintetetek mit tegyek? Le akar rázni? Vagy csak akkr kellek ha panaszkodni akar? Ha felhívnám talán úgy tűnne, hogy követelőzöm, hogy írjon es foglalkozzon velem vagy nem értem meg,hogy ő most hapsizik es nem ér rám. Pedig erről nincs szó, csak nem akarom, hogy ő is hülyére vegyen. Ti, mit tennétek? Várnátok, hogy ő keressen? Baja nincs az tuti,mert látni, hogy netezik a mh-én egy csevegő oldalon. 30 éves vagyok...
2008. aug. 28. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem keresném, az biztos. Ez nem barátnő, hanem csak lelki szemetesládának kellesz neki. (Én is jártam így, nagyon rosszul tud esni.) Keress más barátokat, akik nem csak kihasználnak, hanem megbecsülnek.

Én mióta ezt az oldalt nézegetem, sok értékes embert ismertem meg, akikkel rendszeresen levelezünk privátban is, megosztjuk egymással a gondjainkat, örömeinket. Még akár barátság is kialakulhat így. Te is keress bátran valakit, biztos hogy találsz olyat, akinek hasonló az érdeklődése, mint a tiéd. Ne legyél bátortalan, kezdeményezz nyugodtan!!

2008. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes "barátnő" az ilyen,aki addig keres meg veled van,amíg neki van gondja,aztán amikor neked kellene segítség vagy tanács,akkor sehol sincs.Ne írj neki,én is ezt tudom tanácsolni,mert ugy tünik felesleges.Ha majd újra megkeres esetleg,akkor remélhetőleg nem csak azért lesz,mert újra neki lesz gondja,ha mégis csak azért,akkor neked sem kell meghallgatnod.Addig is keresgélj más barátokat,nem mindenki ilyen,hidd el.
2008. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lelki szemetesládának kellesz neki, majd ha összekapnak felhív megint! Dobd ki, csak kihasznál!
2008. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálom pozitív oldalról látni a problémát, ha nem gond.

Te ne süllyedj a szintjére. Ha e miatt felmondassz a barátságotokkal, nem biztos, hogy igazán barátnők voltatok. Lehet, hogy egyszerűen nem működik a telefonja vagy most csak a párjára koncentrál és nem lát a rózsaszín felhőktől. 9 évnyi barátságot nem érdemes ilyen dolog miatt feladni. Még az igaz barátságokban is lehetnek viták, nézet eltérések. Attól, mert nem keres, az nem azt jelenti, hogy már nem vagy a barátnője. Szerintem egyszerűen elvakította a szerelem és egy ideig még a barátnőjét sem látja. Az én barátnőm is ilyen volt és megpróbáltam az ő szemével nézni az egészet.

Először is beszélj vele, nincs abban rossz, ha felhívod, megkérdezed hogy van, hogyhogy nem válaszolt. Egy őszinte beszélgetés megoldhat mindent.

2008. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló vagyok. Nekem is volt egy olyan "barátnőm", akinek csak akkor voltam jó,amikor unatkozott. Ha pasija volt, érdekes módon felém se nézett, nem volt rám kíváncsi. Volt olyan, hogy én ismertettem össze a szomszédommal, és amikor jött a fiúhoz, mit gondolsz, hányszor kopogott be az én ajtómon? Egyszer se. Én a magam részéről nem ragaszkodom olyan emberhez, aki hozzám nem ragaszkodik. Attól még persze nem kell haragban lenni, csak tudni kell, kit engedsz közel magadhoz.
2008. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!