Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha leteszem robogóval a...

Karika2000 kérdése:

Ha leteszem robogóval a jogsit (AM kategória (50ccm) ) akkor ugye a váltós motorra külön kéne a rutin meg a forgalmi. (de a jogosítványon meg bírják majd nézni, hogy mivel tettem le? (automata vagy váltós)?

Figyelt kérdés

Fontos.

THX



2015. ápr. 25. 16:57
 1/5 anonim válasza:
jogosítványon nem irják hogy milyen váltós csak a kategoriát segédmotor vagy A1
2015. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de ezt a hülyeséget terjeszti néhány debil..

nincs megkükönböztetés.

Mindegy mivel vizsgázol, és tökmindegy, hogy utána más típust vezetsz.


Csak az autó forgalmijába írják be a váltó típusát egy külön rovatba.A motornál, mopednél nem.

2015. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi!

megnyugodtam. mert a motor már megvan de a rutint is Robogoval tettem le. meg már a forgalmit is azzal kezdtem.

szóval köszi!

2015. ápr. 27. 07:24
 4/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem mind1 mivel vizsgázol ! Én most csinálom az AM jogsit és az oktató mondta nekem, hogy mivel váltós motort akarsz vezetni ezért váltóssal kell vizsgázni.Ezért is nem robogóval csinálom a rutint se a forgalmi vizsgát meg.
2015. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az új szabályok szerint ha most robogóra teszed le váltóst nem vezethetsz ha váltósra akkor viszont mind2 nem rég jött be ez a szabály
2015. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!