Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy a metáltól és...

Normális, hogy a metáltól és apunktól nyugszok le?

Figyelt kérdés
Ma nagyon ideges voltam, mert nem sok minden sikerült, de ahogy depressziót meg roadot kezdtem hallgatni, egyből már csak az énekléssel foglalkoztam.
2008. aug. 28. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy normális. Én is Akelát hallgatok, ha ideges vagyok.
2008. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

most én is feszült vagyok és depressziót halgatok...:D :)

jah és a road-ot én is szeretem...:D

szerintem is természetes

2008. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a Slipknot-tol sozktam elalduni meg System of a downtol. Nem azé mert uncsik hanem mert már ezt megszotkam .Tök normális dolog hogy mindenkinek más az izlése és más teszi öt boldoggá vagy nyugodtá
2008. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök normális^^ Mindenki mástól nyugszik meg. Én is a keményebb dallamoktól leszek nyugodt, pl. xP
2008. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszer azt szereted... Én minden más zenétől ideges leszek, csak punk zenét hallgatok. Nincs is jobb annál:D A Toy Dolls pl. mindig jókedvre derít:D
2008. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a Dimmu Borgirtól nyugszom meg a legjobban. Csak belövöm, és minden probléma meg van oldva, minden idegesség elszáll. Hatásos terápia, ellentétben a chill-out zenékkel, vagy a "Természet hangjai" c. nyugtató célzatú albumokkal. Ha ezeket hallgatom, egy óta múlva olyan érzésem lesz, hogy be kell törnöm valakinek az arcát.

Különbözőek vagyunk, mi emberek. :)

2008. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Az én barátom a Metallicától nyugszik meg,mikor ideges vagy bántja valami,akkor ezt szokta hallgatni és jót tesz neki jó hatással van rá.

Sokszor a zene bármilyen zene, csodákra képes!

2008. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó, amúgy én csak magyaroktól mert azokat értem, [link] én ettől szoktam jobb kedvre derülni, hát nem cuki?
2008. aug. 29. 09:16
 9/14 anonim ***** válasza:
en dalriadat meg ismeros arcokat hallgatok. olyan erzesem van a szamaiktol, mintha az elet tenyleg tobb lenne a sulinal, melonal es alvasnal. nagyon remelem, hogy nincs igazam:(
2008. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Én is észre vettem a metal zene jótékony idegnyugtató hatását, még megboldogult gimnazista koromban. :) Akkoriban kezdett ismertté válni a Cradle of Filth (ez a stílus még nem volt annyira elterjedt). Kölcsön kaptam egy kazettájukat pont akkor, amikor valamiért rettentöen ideges voltam. Szinte úgy éreztem, hogy "kiordibálja-vinnyogja" az énekes a gondokat helyettem.

Azóta eltelt jónéhány év, de mindmáig a metal stílus a kedvencem.

2008. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!