Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az érettségi írásbeli mind...

Ha az érettségi írásbeli mind jól sikerül attól még szóbelin bukhat az ember?

Figyelt kérdés

Próbaérettségi írásbelin mindenből jót írtam, szövegértés az erősségem. Tudom a próbaérettségire nem lehet adni, mert fordítva is sültek már élesben, de ebben bízok, hogy rendben lesz.

A szóbelitől nagyon tartok, elsősorban 4 év alatt sosem feleltem, osztály előtt is izgultam, ha tudom se jut eszembe. Mi van akkor, ha jó pl. 4-es szintű írásbeliket írok és a szóbelin olyat húzok, hogy nem tudok semmit? Max egy jegyet ronthat a szóbeli, ez igaz?



2015. ápr. 26. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor megbuksz. Ha az érettségi valamely részét(írásbeli és szóbeli) nem tudod min 2esre teljesíteni akkor bukás majd pótérettségi az adott tantárgyból.
2015. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bukás, ha akár az írásbelit akár a szóbelit nem teljesíted kettesre. Ha mindegyik épp, hogy a határon van. Ez írásbelin 25% szóbelin azt hiszem 12 % akkor is megbuksz.
2015. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csupa féligazság, találgatások. Áz írásbelit és a szóbelit külön nem osztályozzák, nem lehet sem egyes, sem kettes, pótérettségi meg nem létezik. Mind a két vizsgarészben külön el kell érni a 12%-ot, az egészre összesen meg 25%-ot, akkor van meg. Tehát lehet bukni a szóbelin, de ha az írásbeli magabiztosan megvan, akkor azért nem olyan könnyen.
2015. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2015. ápr. 30. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!