Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a mellbőségemre...

Hogy tudnék a mellbőségemre "gyúrni"?

Figyelt kérdés
Az osztályomba már az összes lány rendes kosaras melltartót hord én pedig csak ilyen toppot, és júniusba megyünk a Balatonra erdei suliba és lesz medence és ha addigra nem lesz meg legalább a 70/a mellméret akkor nagyon befogok égni... Sajnos lemértem a mellbőségem és a mell alatti körméretet és 6 cm kellene a mellbőséghez hogy belenőjek de az rengeteg...(a mell alatti körméret megvan) Egyébként 165 cm vagyok és 45kg. Mit tudnék csinálni?:/ 13/l
2015. ápr. 26. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmész valami hormonkezelésre és növekedésnek indulnak a tejcsárdák.

Hülyeséget félretéve semmit, légy türelmes majd nőni fognak ha eljön az idejük. Abszolút nem lesz égő, ha még 13 évesen nem vagy 90C méretű.. ha valaki beszólt hútsd le azzal, hogy neked még nincs, viszont a tied még feszes lesz, amikor az övé már lógni fog.


Anno régesrég volt egy osztálytársam 8.ban még deszkajutka volt 17 éves korára meg olyan mellei lettek ahhh :D


Fiatal vagy, van még időd :)

2015. ápr. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 110 mellbőségem van ,irigy vagy.😆
2020. júl. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2/2, 110-es mellbőségű Hölgy!


No ezt pasiként én is szivesen megnézném,ha természetesek!!!


Írj rám privibe!


F

2022. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!