Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feher vans cipo tisztitasa?

Feher vans cipo tisztitasa?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja vettem, 5x volt rajtam. Viseles utan mindig megmostam, hogy lejojjenek a kulso koszok.. Na most ez azt eredmenyezte, hogy mosas utan rosszabb lett mint elotte volt, konkretan besargult/barnult. Ez csak belulrol johet, valami belulrol szinezte be a vasznat, amikor megmostam.. Szerintetek lehet vele csinalni valamit hypo esetleg? Sajnos a blokkot nem talalom, szoval nem tudom visszavinni... Es szeretnem meg hordani, draga volt ahhoz hogy csak parszor legyen rajtam:(

2015. ápr. 27. 17:20
 1/3 Bianka4244 válasza:

szia...ezeket a cipoket nem lehet kimosni..van hozza egy kulon hab amivel tisztittani lehet..ezt kerdezd meg ott ahol vetted h hol lehet venni a masik meg az hogy vigyazz ra nagyon ha ilyen draga volt..

remelem tudtam segitteni de a cipo nem lesz jobb szerintem :( ennek utana kellett volna nezni..nekem mondtak mikor vettem

2015. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gepben mostam, hanem kezzel tisztitottam. Megprobalkozunk meg valamilyen habbal, vagy egyeb tisztitoval, de mivel ez belulrol jon, felek hogy nincs megoldas.. Amugy nekem nem mondtak a tisztasarol semmit a boltban :(
2015. ápr. 27. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:

fehéritő mosóport hazsnálj, ne szappant vagy akaármit, nem tudom mit hazsnáltál

vanishben még reménykedhetsz

2015. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!