Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Mit csináljak?

Mi tegyek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
pár hónapja teljesen elhatároztam magamban hogy apáca leszek. sokáig gondolkoztam rajta de egyszer csak lejtőre érkeztem sokan mondták hogy buta vagyok mert ilyeneket mondok és kinevettek majdnem lemondtam róla de meginnt egyre jobban nőtt bennem az érzés hogy ez a hivatásom érzem hogy az Úr meghívott erre. ha nem tudok leérettségizni bevesznek apácának? érzem hogy megvan bennem az elköteleződés Isten felé. ha nem lenne iskolám, szakmám nem vennének be? félek hogy az miatt nem tudok bemenni apácának mert nincs iskolavégzettségem. a klarissza apáca szeretnék lenni. hogyan vigasztaljam meg szüleimet, mert nagyon aggódnak miattam, várták volna az unokákat meg minden. mit csináljak? hány évesen lehet bevonulni? mik a feltételek?
2015. ápr. 27. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát tényleg butaság ne is haragudj de te tudod mit csinálsz a te életed :) ha te meg akarod csinálni akkor hajrá
2015. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!