Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne gyorsabb és...

Hogyan lehetne gyorsabb és jobb a felfogásom?

Figyelt kérdés

Egy kicsikét lassan fogom fel a dolgokat, és vagy háromszor-négyszer el kell magyarázni nekem valamit mire megértem.

Milyen gyakorlatokat, vagy egyéb dolgokat ajánlotok, tudtok, amivel ezt növelni és gyorsítani tudom?!

Előre is köszönöm! :)



2015. ápr. 27. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudsz mondani konkrét példákat? Pl. Mi volt, amit nem értettél, és aztán hogyan mondták el másképp?


Azért kérdezem, mert ez még sok minden lehet.

2015. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Például a tanórákon, vagy valamilyen esemény.

Például mondja nekem valaki, hogy lesz focimeccs ekkor meg ekkor, de egy idő után el felejtem, és mindig elkezdek gondolkodni rajta, hogy biztos ekkor lesz.

Vagy tanórákon is sokszor nem értem miről van szó, nekem kell otthon megnézni, és sokszor ott ülök például egy egyszerű feladat előtt egész nap (tényleg egész nap), és mikor dolgozat van belőle, akkor általában egyes vagy kettes lesz csak.

2015. ápr. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!