Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek akkor megszünnének...

Szerintetek akkor megszünnének a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanásos vagyok, de szerencsére nyáron a nap mindig leszárítja őket viszont más évszakokban legszívesebben elbújnék. Elfogunk költözni külföldre, ahol évközben is mindig jó idő van, és azon gondolkodom, hogy vajon egy idő után ott is kijönnének a pattanások a naptól függetlenül? (A mostani sulimban nagyon piszkálnak emiatt és ez nagyon rosszul esik, és attól félek hogy külföldön is ez lesz. 13/l
2015. ápr. 28. 19:59
 1/1 anonim válasza:
Hasznalj valamit az arcodra.En peldaul Minden este hasznalok arctisztitot.(Avon -Care a neve)Szepen leszaradnak tőle a pattanasaim.Es amugy nincs mit szegyelned ez azt jelenti hogy egészséges vagy es fejlődsz,én is voltam vele igy ,engem is gunyoltak de mar nem érdekel.Es megvalami ne nyomkodd a pattanasokat moshatod néha szappannal is vagy kenny rá fogkrémet.Segiteni fog .14/l
2015. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!