Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nem akartam, de beleszerettem egy külföldi srácba. Életem legszebb hónapjait töltöttem vele Pesten. Nyáron újra jönni fog Pestre, előbb nem tudunk találkozni.

Nagyon sok hónapja munkát keresek. Egy helyre vesznek fel, bébiszitternek külföldre (szállás, ellátás + jó pénz zsebpénznek), tényleg felvesznek. Itthon nincs munka. A szüleimmel nem bírok megmaradni. Nagyon rossz már velük a helyzet!

A) Gondoltam, hogy a nyárra kimegyek bébiszitterkedni. Lesz egy kis pénzem, nem itthon leszek, jó/jobb nyelvtudással jövök haza.

B) Elvégzek egy tanfolyamot (2,5 hónapos), amivel könnyebben kaphatok munkát. Utána, ha nem jönne össze munka, akkor kimegyek bébiszitternek (akkor már csak egy évre tudnék). Ez tűnik a leglogikusabbnak, de már tényleg nem tudom hogy fogok még két hónapot kibírni itthon olyan a helyzet!

Ha viszont kimegyek, akkor nem találkozom a barátommal és egy lánybúcsúról is lemaradok. (Esküvőre egyértelműen hazajövök.)

Az itthoni helyzetbe is belepusztulok és abba is, ha nem láthatom a barátomat!

Tényleg sokat gondolok az öngyilkosságra is.


2015. ápr. 28. 20:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!