Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2015 Emelt történelem érettség...

2015 Emelt történelem érettségi, ti találtatok valamilyen 'évfordulót"? Mire tippeltek milyen lesz az írásbeli rész?

Figyelt kérdés

Az 1861-65 közötti polgárháború:A fegyverletétel 150. évfordulójára.

Én eddig csak ezt, kérlek,ha tudtok valamit írjátok meg :)



2015. ápr. 28. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem esélyes lehet a holokauszt is, mivel emlékév van. A mi tanárunk mondta is, hogy számolhatunk a témával.


Hogy milyen lesz, arra csak a feladatsort összeállító hölgyek/urak tudnának pontos választ adni.


Egyébként, ha már emeltre jelentkeztél, akkor biztos vagy annyira jó töriből, hogy nem lesz sok olyan feladat, ami gondot okozna -legalábbis nagyon remélem, én is emeltezni fogok.


Sok sikert! :)

2015. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát csak érdekel mások véleménye is. Persze biztos tipp nincs,hogy mi lehet benne. :) Reménykedek,hogy jól sikerül :) Neked is sok sikert !!
2015. máj. 4. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi, így utólag is :)


Nem igazán jöttek be a tippek, sem a polgárháború, sem a holokauszt.

Végeredményben hogy sikerült?

2015. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 85% lett :)
2015. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!