Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bleach Folytatás?!

Segítségsürgős kérdése:

Bleach Folytatás?!

Figyelt kérdés
Lesz folytatás? Már több mint egy-két év telt el de én még mindig nem tudok semmit! Mikor fog folytatódni ha fog?

2015. ápr. 28. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés van. Mikor kiírsz egy kérdést, akkor előtte felsorolja neked az ugyanilyeneket,hogy ne ismétlődjenek a kérdések, de látom nehét rákattintani az egyikre vagy beírni a keresőbe,hogy Bleach...


Régebben volt olyan hír,hogy ha véget ér a manga akkor majd folytatják az animét. Mostanában pedig valahol olvastam, nem tudom igaz-e,hogy lehet már az évben vége lesz a mangának és akkor jövőre elkezdik újra az animét.


De egyébként sokkal szarabb lett a történet, mint volt.

2015. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Állítólag ha a manga előre halad akkor folytatják az animét is, ezt hallom már 1-2 éve. De én sem tudok többet. Már a manga folytatását sem találom...

Sajnos lehet hogy itt befelyezték :(

Ha valaki többet tud engem is érdekelne!

2015. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Már a manga folytatását sem találom"


Mit nem lehet ezen találni? Beírod googlebe,hogy "Bleach manga" és a legelső találat...


Az anime a 479. manga fejezetig jutott, a héten jön ki a 625. fejezet...

2015. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lesz folytatás.Elvileg a TV Osaka fogja folytatni 2016 tájékán.

[link]

Ezt írják itt.Reméllem hogy folytaják :D .

2015. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is így tudom. És mivel a manga is az utolsó arc-ba lépett, ezért viszont esélyes, hogy bevárják. Ami azt illeti én nagyon is örülnék neki.
2015. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!