Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » CS:GO és egyéb skinek eladása?

CS:GO és egyéb skinek eladása?

Figyelt kérdés
Van olyan oldal ami igazi pénzt utal a számlámara a CS:GO-s vagy akármilyen skineimért?(És megbízható,?)

2015. ápr. 29. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan akarod kikerülni a zárt kereskedelmi rendszert? Nem adhatsz el úgy semmit, hogy nem fizetnek érte, és fizetni az ott lévő számláról tudsz csak. Az pedig kizárja hogy külső számlára továbbutalják a rajta lévő fedezetet.
2015. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy én oda adok pl egy tradebot-nak egy 130 eurós kést és ő küldi a számlámra a pénzt(persze megadom a számlaszámomat)!
2015. ápr. 29. 20:50
 3/4 anonim válasza:
Tudod, van egy olyan dolog, amit úgy neveznek hogy... Steam community market, avagy Steam Köözsségi Piac. :) ott el tudod adni steam wallet pénzért, igazi pénzért meg nehezen, csak akkor ha megbízható embert találsz, mert sok az átbaszás ilyenkor.
2015. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ismerem a steam marketet és azt is tudom hogy mindenki átbasz mindenkit!De én azt kérdeztem hogy van -e ilyen oldal ami megbízható és valódi pénzt ad!
2015. ápr. 30. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!