Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen fajta...

Szerintetek ez milyen fajta életfelfogás? ( többi lent jó lenne egy két válasz )

Figyelt kérdés
Hogy is fogalmazzak hát ugye az embernek van egy élete és az életét szinte úgy éli , ahogy maga akarja neki tetszik és jónak véli , de mellette vannak dolgok és kötelességei is amiket megkell csinálni vagy meg kell felelni. Ilyen pl a munkahely vagy az iskola nem is az , hogy megfelelni jó lehet részben megkell felelni de a saját képességének tenni a dolgokat , ahogy tudja és képes rá. Szóval erről nektek vélemény?
2015. ápr. 30. 13:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni , hogy persze az otthoni dolgokban is tenni a dolgunkat és amit kell. De gondolom azt már magatok si tudjátok , hogy mi az rendet tenni magunk után meg a házban és a ház körül is tenni amit kell azért , hogy minden jól és szépen nézzen ki. Nem lenne rossz valakivel vagy valakikkel erről témázgatni csak hogy több mindent is tudjak az életről és dolgairól tapasztalatabb emberektől is meg hát persze tapasztalatlan is írhat bármi és ő is csak tanul másoktól. Előre is köszi :)
2015. ápr. 30. 13:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kevesebb az az ember, aki úgy éli az életét a legtöbb dologban, ahogy akarja. A többség sokszor kénytelen azt csinálni, tanulni, dolgozni, amit nem akarna.

Ha már megszülettünk le kell élni az életet, vagyis nem kötelező, hisz sajnos sokan feladják. De aki nem, az jobban, kevésbé jól, könnyen, kevésbé könnyen vagy sokszor nehezen éli az életét.

A fejlett modern civilizált világban pedig sokkal több teendő és egyéb feladat, stb van amiben az ember sokszor robotol, belefárad a hajtásba, aki még 3. világban él, nyugodtabban kevesebb problémákkal néz szembe.

2015. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én meg azt hiszem nem ezt kérdeztem és nem is a kérdésemre válaszoltál már bocs
2015. ápr. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!