Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elcserélt gázóra?

Elcserélt gázóra?

Figyelt kérdés

Bérlakásban élek 2 éve. Megjött az elszámolás, gyanús lett a fogyasztás. Mi 3-an élünk a szomszéd pedig egyedül. Ugye nyilván többet használunk el mi (több főzés - sütés, fürdés), ennek ellenére papirok szerint a miénk volt kevesebb, az övé pedig a duplája. Megvizsgáltuk az órákat és rájöttünk, hogy az ő gázvezetéke megy a mi óránkba, és a mi gázvezetékünk az ő órájába.Hogy teljesen biztosak legyünk elzártuk nála a gázt és nálunk nem volt.

Kérdem én, ha erre csak 10 év múlva jövünk rá, akkor mekkorát szivunk, vagy ha én cseréltem volna ki gondolom le is csuknának. Ők pedig megússzák majd egy bocsánattal?

Már szóltunk a lakás tulajának, hétfőn pedig együtt a gázosokat értesitjük. Más mit tenne, csak ennyit?


2015. máj. 2. 12:34
 1/2 szántóvető ***** válasza:
jobb lett volna egyből a gázosoknak szólni,nehogy a lakás tulaja jelezze először a problémát.egyebet tenni nem lehet :)
2015. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hétvége van, igy nem tudok. Tegnap derült ki, az meg ugye ünnep volt.

Egyszerűen nem értem, hogy lehet ekkorát hibázni.

2015. máj. 2. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!